מרחב מפגיש

המפגש בין הצומת שלכם למומחיות שלי

ברוכה הבאה ל"מפרש"

החזון של מפרש הוא ליצור הרמוניה מלאה

וזרימה טובה פנימית וחיצונית בין כל רבדי האדם והיהודי.

השלב הראשון הוא שחרור חסמים ברבדים השונים, (מהנמוך לגבוה) ולאחר השחרור- הפרחת הקומות השונות מהגבוה לנמוך.

כדי להמחיש את התהליך, ניקח כמודל טבעי את המפל. המים הנובעים מן התהום עוברים דרך שכבות האדמה השונות, מהנמוכה והלאה כלפי מעלה. לאחר שימצאו המים מעבר בכל אחד מהרבדים- ינבעו החוצה. ובשלב השני- לאחר הנביעה, ירדו המים ממפלס למפלס הנמוך ממנו, ירוו וישקו את הרבדים השונים, מהגבוה לנמוך. וחוזר חלילה.

כך גם מתבצעת זרימה טובה וחיונית של חיינו הפנימיים. בתחילה אנו מזהים חסימות ברמה הפיזית, לאחר מכן עלינו לזהות אמנוות חוסמות ו/או חסימה רגשית. השלב הבא הוא הרובד הערכני, שהוא הכי פחות מוכר ומדובר, גם ההתנהלות בו וגם החסימות בו אינן מוכרות, אולם לבעלי חדות ועומק הוא המשפיע ביותר. הרובד שמעליו הוא הרובד הרוחני.

לאחר שהאדם מרגיש שחרור ברבדים השונים, מגיע השלב הבא של ההפרחה.

בו מפריח האדם קודם כל את הרובד הרוחני, ומסיבה זו הוא יורד גם לרובד הערכני על פי הוראת התורה: "לעולם… שלא לשמה…", משם עובר להפרחת הרובד הרגשי  והשכלי, לפי הוראת התורה "גומל נפשו איש חסד", ו"השכל וידוע אותי", "וידעת", ולחיות על פי מידת האמת והמציאות הנכונה, ובנוסף גם לדאוג לגוף על פי הוראת התורה "ומבשרך אל תתעלם" ולא לחטוא על הנפש ולא לצער עצמו.   

כך שלא משנה באיזו נקודה אתם / ילדיכם נמצאים על התהליך, התפקיד של מפרש הוא לזהות את המיקום ולהציע דרכים לשחרור. חשוב לציין שברוב המקרים שיש צורך בעזרה נוספת, נפנה אתכם לגורמים אחרים. המומחיות של מפרש היא בעיקר בשלבים הגבוהים בעלייה, וכן משם והלאה.

לנשים ולנערות בעלות חדות ועומק נציע ב"מפרש" לתאם מבנה שנכון להן. זיהוי הנקודה החסומה "על המסלול" הנ"ל והצעה להמשך. ניתן לבחור בין האפשרויות השונות ו/או לשלב ביניהן.

  • פגישות ייעוץ חד פעמית ממוקדת מטרה – בפורמט פיזי/טלפוני/דיגיטלי.
  • "מפגשי קשת" מרחב משותף ומשתף לבעלות התכונה, (פירוט מופיע בסעיף 'מפגשי קשת').
  • סדנאות לווי וכלים למינוף ולהגשמה, דרך מודעות עצמית ברמה גבוהה.
  • חומר כתוב.
  • בפגישה או במפגש בקשי: מיפוי מצבים * חיבור * תשתית * העצמה * בהירות * כלים מגוונים * בחירה *

 

לפרטים ולתיאום מהלך מותאם אישית:

 

ליבי רוזנטל

טלפון: 03-5701939

נייד: 055-6755-751   

דוא"ל: TASHTITLR@GMAIL.COM